Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace

Voda, vítr, zemětřesení, radiace. Stále častěji jsme svědky živelných přírodních katastrof. Dostatečné množství měřících bodů a přenos jejich informací v reálném čase umožňuje včas varovat postižené oblasti a ochránit lidské životy. Předpověď počasí, čistota ovzduší, možnost chemického znečištění, to jsou informace důležité pro každého. Z toho důvodu je pro všechny měřící a varovné systémy vyžadována on-line komunikace.

Hlavní aplikační příklady

  • přenos dat z meteorologických čidel
  • měření čistoty ovzduší
  • protipovodňové systémy, varovné informační systémy obcí, průmyslových podniků
  • sledování sopek, předvídání zemětřesení a dalších přírodních katastrof
  • detekční systémy úniků plynu, radiace

Vybrané reference

ENVITECH Bohemia - EDGE komunikace pro stanice automatického imisního monitoringu ČR Sledování sopečné aktivity - Island, 3G a EDGE komunikace Meteorologie a seismologie - Řecko, Kyrgyzstán, Itálie (3G, EDGE) DIAMO s.p. - GPRS monitorování úniků metanu v opuštěných dolech RWE Gas Storage - radiová síť pro přenos seismologických informací v okolí podzemních zásobníků plynu Povodí Odry, státní podnik - radiová síť pro přenos dat ze srážkoměrných stanic, limnigrafů a přehrad do řídícího centra

Případové studie

Iceland volcano monitoring

Start typing and press Enter to search

Kontaktujte nás

* povinné položky
Prosím, vyplňte všechny povinné položky.
Formulář byl úspěšně odeslán.
Došlo k chybě. Zkuste to, prosím, později.

Yandex.Metrica