Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace

Software pro komunikační systémy

Vyvíjíme a vyrábíme zařízení pro bezdrátové datové sítě.Jejich nedílnou součástí je i programové vybavení, které realizuje funce, jež komunikační systémy nabízejí. Pro uživatele našich bezdrátových komunikačních zařízení jsou programy a jejich aktualizace zdarma ke stažení po registraci na webových stránkách Conel. Viz. Sekce Download.

Vzdálená správa bezdrátové sítě

Druhou část našeho programového vybavení tvoří aplikace, které realizují vzdálenou správu bezdrátových sítí. Programy usnadňují a zefektivňují vytváření komunikačních systémů. Vzdálená správa sítě je nezbytnou součástí každého nepřetržitě fungujícího komunikačního systému. Pro správu radiové sítě byl vyvinut program ModemWin, jehož funkce obsáhnou veškerou správu od měření a instalace až po následnou vzdálenou správu sítě.

 

ModemWin

Konfigurační program ModemWin má rozáhlé možnosti vzdálené správy a diagnostiky sítí realizovaných radiovými a GPRS modemy společnosti Conel. Program ModemWin je možné po registraci na našich webových stránkách stáhnout zdarma.

CGU Server

Serverová aplikace vhodná pro rozsáhlé GPRS sítě AGNES s GPRS modemy Conel. Vytváří bránu z lokální sítě do GPRS sítě s možností velké propustnosti datového toku. Umožňuje snadnou vzdálenou správu GPRS modemů Conel v síti.

Start typing and press Enter to search

Kontaktujte nás

* povinné položky
Prosím, vyplňte všechny povinné položky.
Formulář byl úspěšně odeslán.
Došlo k chybě. Zkuste to, prosím, později.

Yandex.Metrica